„„Klovinių miestelis“ su nubudusio Klovinių tvenkinio vėsa ir Rašės upelio bangele rytais pasveikins tekančią saulę ir palydės savo gyventojus į naują darbo dieną...

Tai nedažnai pasitaikanti galimybė derinti intensyvų miesto gyvenimą su natūralios gamtos ramybe. Naujas individualių namų kvartalas yra rytinėje Utenos priemiesčio zonoje, besiribojantis su miestu greta kelio Utena – Zarasai, kurio projektavimo ir statybos valdytojo funkcijas atlieka UAB „Aukštaitijos nekilnojamojo TURTO BIRŽA“.

Savitą ir vieningą miestelio architektūrą bei planavimą sukūrė jaunų Kauno projektuotojų grupė. Kvartalo „Klovinių miestelis“ bendras plotas – 425 a, tai - 41 sklypas, nuo 7 iki 11 arų ploto. 10 sklypų iš jų nupirkti, likę 31 sklypas (254 a) – parduodami.

Kvartalas yra jungiamas prie visų miesto komunikacijų, Taip pat planuojamas dujotiekio ir ryšių linijų įvedimas, gatvių asfaltavimas, trinkelių šaligatviai bei jų apšvietimas. Namai yra sugrupuoti aplink jiems skirtą uždarą gatvelę, suprojektuotas atskiras sklypas vaikų žaidimų aikštelei. Lygus, statyboms itin tinkamas reljefas, patogi ir taisyklinga sklypų konfigūracija, optimalūs plotai, bei puiki ir saugi vietovės lokacija – visa tai, kas reikalinga norint jaukiai ir patogiai įsikurti nuosavame name.